LYNX CS eshop - WWW.EO.CZ


Ceny jsou bez DPH 21%

Sklad E

19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černý
19" kompletně vybavený propojovací panel Cat5E s vyvazovací lištou pro kabely.- výška 1U (4,5cm)
650,00
Štípací kleště na kabel i optiku
Kleště jsou určeny ke štípání kabelů/ drátů průměru max. 10,7 mm
110,00
Štípací kleště přesné na drát
Kleště jsou určeny pro přesné štípání drátu z mědi nebo měkké oceli do průměru 1mm (18AWG)
135,00
Adaptér rozdvojka RJ45, 1x8p8c/2x8p4c, PC-PC
T-MOD Adapter (počítač+počítač) Umožní prostřednictvím jednoho UTP kabelu přenos 2 datových ethernet linek. Vhodné k použití tam, kde je potřeba připojení většího počtu počítačů než je portů datových zásuvek. Nutno používat v páru. Adaptér se připojí do portu patch panelu a propojí se propojovacím kabelem na 2 porty switche. Druhý T-MOD adaptér se připojí do datové zásuvky a dva porty adaptéru se prop..
69,00
Adaptér rozdvojka RJ45, 1x8p8c/2x8p4c, PC-TEL
T-MOD Adapter (počítač+telefon) Umožní prostřednictvím jednoho UTP kabelu přenos 1 datové a 1 hlasové linky. Vhodné k použití tam, kde je potřeba připojení většího počtu PC/telefonů než je portů datových zásuvek. Nutno používat v páru. Adaptér se připojí do portu patch panelu a propojí se propojovacím kabelem na 1 port switche a 1port pobočkové ústředny. Druhý T-MOD adaptér se připojí do datové zásuvk..
69,00
Adaptér rozdvojka RJ45, 1x8p8c/2x8p4c, TEL-TEL
T-MOD Adapter (počítač+telefon) Umožní prostřednictvím jednoho UTP kabelu přenos 1 datové a 1 hlasové linky. Vhodné k použití tam, kde je potřeba připojení většího počtu PC/telefonů než je portů datových zásuvek. Nutno používat v páru. Adaptér se připojí do portu patch panelu a propojí se propojovacím kabelem na 1 port switche a 1port pobočkové ústředny. Druhý T-MOD adaptér se připojí do datové zásuvk..
69,00
Čistící pero pro ferule optických konektorů - LC
Čistící pero pro ferule optických konektorů - LC Pero pro čištění ferulí konektorů LC. Možnost čištění v optických vanách a aktivních prvcích.
996,00
Čistící pero pro ferule optických konektorů - SC/ST
Čistící pero pro ferule optických konektorů - SC/ST Pero pro čištění ferulí konektorů SC a ST. Možnost čištění v optických vanách a aktivních prvcích.
996,00
Čistící tyčinky pro čištění ferulí optických konektorů
Čistící tyčinky pro čištění ferulí optických konektorů 2,5 mm Balení: 25ks
94,00
Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vláken
Bezprašné ubrousky KimTech pro čištění optických vláken. Balení: 280ks
118,00
Boxer - narážeč s nožem pro blok 110, žluto-oranžový
Narážecí nástroj, který slouží k terminaci UTP/FTP kabelu do svorkovnic typu 110 - Regulace síly nárazu - 2 polohy - Nástroj je vybaven nožem pro svorkovnice typu 110 - Nůž na krone svorkovnice je jako volitelné příslušenství pod kódem 1010008
230,00
Boxer - narážeč s nožem pro blok 110, kulatý, oranžový
Boxer - narážeč s nožem pro svorkovnice typu 110Náhradní nože najdete pod kódy: 1045601 nůž pro svorkovnice typu 110 1045602 nůž pro svorkovnice typu KRONE
240,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1m
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-LC Broušení konektorů: PC-PC Délka: 1 m
129,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2m
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 2m
142,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3m
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 3m
155,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 5m
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 5m standard OM3
181,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 7m
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 5m standard OM3
207,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 1m
Duplexní kabel 50/125, LC-SC, 1m, OM3 standard OM3 vhodné i pro 10Gbit ethernet až do 300m, 1Gbit ethernet do 550m  konektory LC a SC
127,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 3m
Duplexní kabel 50/125, LC-SC, 3m, OM3 standard OM3 vhodné i pro 10Gbit ethernet až do 300m, 1Gbit ethernet do 550m  konektory LC a SC
153,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-ST, LS0H, 1m
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 1m
151,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-ST, LS0H, 2m
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 2m
163,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-ST, LS0H, 3m
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 3m
174,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, SC-SC, LS0H, 1m
Duplexní kabel 50/125, OM3, SC/SC, 1m
121,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, SC-SC, LS0H, 2m
Duplexní kabel 50/125, OM3, SC/SC, 1m
138,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, SC-SC, LS0H, 3m
Duplexní kabel 50/125, OM3, SC/SC, 1m
151,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, ST-ST, LS0H, 1m
Duplexní kabel 50/125, OM3, SC/SC, 1m
140,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 2m
Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-LC, 2m
176,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 3m
Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-LC, 3m
194,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 5m
Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-LC, 5m
246,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 2m
Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-SC, 2m
163,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 3m
Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-SC, 3m
176,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 5m
Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-SC, 5m
233,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-SC, LS0H, 1m
Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-SC, 5m
156,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-SC, LS0H, 2m
Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-SC, 5m
169,00
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-SC, LS0H, 3m
Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-SC, 5m
182,00
Duplexní patch kabel MM 62, 5/125 OM1, LC-LC, LS0H, 10m
Duplexní kabel 50/125, LC-LC, 10m
310,00
Duplexní patch kabel MM 62, 5/125 OM1, LC-LC, LS0H, 1m
Duplexní kabel 50/125, LC-LC, 10m
148,00
Duplexní patch kabel MM 62, 5/125 OM1, LC-LC, LS0H, 2m
Duplexní kabel 62,5/125, LC-LC, 2m
161,00
Duplexní patch kabel MM 62, 5/125 OM1, LC-SC, LS0H, 1m
Duplexní kabel 62,5/125, LC/SC, 1m
150,00
Duplexní patch kabel MM 62, 5/125 OM1, LC-SC, LS0H, 2m
Duplexní kabel 62,5/125, LC-SC, 2m
163,00
Duplexní patch kabel MM 62, 5/125 OM1, LC-SC, LS0H, 3m
Duplexní kabel 62,5/125, LC-SC, 3m
176,00
Duplexní patch kabel MM 62, 5/125 OM1, LC-SC, LS0H, 5m
Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-SC, LS0H, 5m Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s Technické informace Kategorie: OM1 Optické vlákno: 62,5/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-SC Broušení konektorů: PC-PC Délka: 5 m
189,00
Duplexní patch kabel MM 62, 5/125 OM1, LC-ST, LS0H, 2m
Duplexní kabel 62,5/125, LC-ST, 2m
169,00
Duplexní patch kabel MM 62, 5/125 OM1, SC-SC, LS0H, 1m
Duplexní kabel 62,5/125, SC/SC, 1m
127,00
Duplexní patch kabel MM 62, 5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 1m
Duplexní kabel 62,5/125, SC/SC, 1m
142,00
Duplexní patch kabel MM 62, 5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 2m
Duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m
156,00
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-E2000(APC), LS0H, 10m
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-E2000(APC), LS0H, 10m Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení. Technické informace Kategorie: OS2 Průměr vlákna: 9/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: E2000-E2000 Broušení konektorů: APC-APC Délka: 10 m
1 165,00
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0, 5m
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení. Technické informace Kategorie: OS2 Průměr vlákna: 9/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-LC Broušení konektorů: PC-PC Délka: 0,5 m
125,00
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 3m
Duplexní kabel 9/125, LC-LC, délka 3m
146,00
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 5m
Duplexní kabel 9/125, LC-LC, délka 5m
160,00
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 7m
Duplexní kabel 9/125, LC-LC, délka 7m
172,00
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 0, 5m
Duplexní kabel 9/125, LC-SC, 0,5m
129,00
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 2m
Duplexní kabel 9/125, LC-SC, 2m
143,00
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 3m
Duplexní kabel 9/125, LC-SC, singlemode, LS0H, ZWP, 3m
156,00
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 5m
Duplexní kabel 9/125, LC-SC, 5m
169,00
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-ST, LS0H, 1m
Duplexní kabel 9/125, LC/ST, 1m
142,00
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-ST, LS0H, 2m
Duplexní kabel 9/125, LC/ST, 2m
155,00
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 0, 5m
Duplexní kabel 9/125, SC-SC, 0,5m
114,00
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 1m
Duplexní kabel 9/125, SC-SC, LS0H, ZWP, 1m
122,00
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 2m
Duplexní kabel 9/125, SC/SC, 2m
129,00
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 3m
Duplexní kabel 9/125, SC-SC, 3m
133,00
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 7m
Duplexní kabel 9/125, SC-SC, 7m
168,00
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-ST, LS0H, 2m
Duplexní kabel 9/125, ST/SC, 2m
153,00
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, ST-ST, LS0H, 2m
Duplexní kabel 9/125, ST/ST, 2m
156,00
FTP kabel LYNX Cat5E, drát, dvojitý venkovní PE+PVC, černý, 305m cívka
LYNX FTP Cat5E kabel drát - venkovní provedení s PE + PVC pláštěm dvojitým Materiál vodiče: měď 24 AWG FTP Cat5E, stínění fólií Dvojitý plášť, materiál: LDPE, tloušťka 0,5mm/plášť (PE+PVC) Průměr kabelu: 6,5mm Barva:černá Certifikace ETL/4P dle ANSI/TIA/EIA-568-B.2 - pro kategorii 5E Ideální pro vysokorychlostní protokoly včetně Gigabitového Ethernetu Provozní teplota -20°C až 70°C Balení - cívka 305m ..
2 399,00
FTP kabel LYNX Cat5E, drát, venkovní dvojitý plášť PE+PE, černý, 305m, cívka
FTP kabel LYNX Cat5E, drát, venkovní dvojitý plášť PE+PE, černý, 305m cívka Technické informace Kategorie: Cat5E Podporované protokoly: 10/100/1000 Mb/s Stínění: Fólie Plášť: dvouvrstvá, vnitřní plášť PE, vnější plášť PE, UV odolný Průměr kabelu: 7,3 mm Barva pláště: černá barva + černá barva, značená metráž Balení: cívka 305m
2 680,00
FTP kabel LYNX Cat5E, drát, venkovní PE, černý, 305m
LYNX FTP Cat5E kabel drát - venkovní provedení s PE pláštěm (jednoduchý), box Materiál vodiče: měď 24 AWG FTP Cat5E, stínění fólií Jednoduchý plášť, materiál: LDPE, tloušťka 0,5mm/plášť Průměr kabelu: 6,1mm Barva:černá Certifikace ETL/3P dle ANSI/TIA/EIA-568-B.2 - pro kategorii 5E Ideální pro vysokorychlostní protokoly včetně Gigabitového Ethernetu Provozní teplota -20°C až 70°C Balení - box 305m
2 200,00
FTP kabel LYNX, Cat5E, drát, LS0H, DCa, šedý, 305m
Kabel pro realizaci propojení počítačů a terminálů s komunikačními zásuvkami. Vhodný pro sítě Gigabit Ethernet (IEEE 802.3ab), Fast Ethernet (IEEE 802.3u), Ethernet (IEEE 802.3), 100 Vg-AnyLAN (IEEE 802.12), Token Ring (IEEE 802.5), TP-PMD (ANSI X3T9.5), 100 Mbps CDDI, ATM 155. Díky bezpečné izolaci LSOH se při případném požáru z kabelu neuvolňují jedovaté plyny jako u běžného kabelu s izolací PVC. Třída Dca. ZÁKL..
1 999,00
FTP kabel LYNX, Cat5E, drát, PVC, šedý, 305m
LYNX 4-párový stíněný FTP kabel Cat5E, 24AWG Ideální pro vysokorychlostní protokoly včetně Gigabitového Ethernetu Standardy: EIA/TIA568-B.2 pro kategorii 5E, EN 50173-1, EN 50288-2-1 Vodič:měděný drát 24AWG (0,51mm), NVP: 75% Stínění: hliníková folie (Al-Mylar type) Izolace vodiče/tloušťka/průměr: foam-skin polyethylen / 0,269mm / 1,055mm Plášť: PVC, šedá barva, značená metráž Průměr kabelu- PVC pláště: ..
1 850,00
FTP kabel LYNX, Cat6, drát, PVC, šedý, 305m cívka
FTP kabel LYNX, Cat6, drát, PVC, šedý, 305m Technické informace Kategorie: Cat6 Podporované protokoly: 10/100/1000 Mb/s - 10 GBASE-T Stínění: Ano Plášť: PVC Průměr vodiče: 23AWG (0,57mm) Standardy: EIA/TIA568-B.2 pro kategorii 6, EN 50173-1, EN 50288-2-1 Barva pláště: šedá barva, značená metráž NVP: 69 % Balení: cívka 305m LYNX 4-párový stíněný FTP kabel Cat6, 23WG Ideální pro vysokoryc..
2 650,00
Isopropylalkohol pro čištění optiky 1 L
Isopropylalkohol pro čištění optiky 1 L
189,00
Kabel 4žilový plochý telefonní, 28AWG, bílý, 100m cívka
Plochý 4-žilový kabel pro telefonní rozvody a přípojky.Baleno po 100m.
99,00
Keystone Cat6A, STP, samozařezávací se zaklapnutím, stříbrný
Keystone Cat6A, stíněný, zamozařezávací Nejvyšší řada STP keystonů testovaná do 500MHz a splňující standardy CAT6A Vhodné pro vysokorychlostní Gigabové a 10Gbit sítě Robustní kovové provedení, pro kabely s vodiči tloušťky 22-26 AWG Samozařezávací mechanismus, kdy vodiče navedeme do víčka, které následně přitlačíme mechanismem keystonu do zářezových svorkovnic (možné vodiče zaříznout i nástrojem ty..
68,00
Kleště EKONOMY pro konektory RJ11, RJ12, RJ45
Kleště jsou určeny pro krimpování modulárních konektorů:- Telefonních 6p4c (RJ11) a 6p6c (RJ12)- Datových 8p8c (RJ45)- Kleště jsou osazeny břity pro snadné zastřihnutí drátů
195,00
Kleště PROFI s ráčnou pro konektory RJ10, RJ11, RJ12, RJ45, DEC
Kleště HT2008AR s račnou jsou určeny pro profesionály - vysoká trvanlivost a odolnostSlouží ke krimpování konektorů 8P8C (RJ-45), 6P6C (RJ12), 6P4C (RJ-11), 4P4C & 4P2C (RJ10), DEC
767,00
Kleště PROFI univerzální pro RJ-45 s ráčnou a odizolovávačem
Kleště LX-8PR s račnou jsou určeny pro profesionály - vysoká trvanlivost a odolnostSlouží ke krimpování konektorů 8P8C (RJ-45)
546,00
Kleště PROFI+ pro konekt. RJ11, RJ12, RJ45 s integrovaným testerem a LED indikací
Kleště LX-300TR s ráčnou a integrovaným testerem jsou určeny pro profesionály - vysoká trvanlivost a odolnost- uzpůsoben pro UTP i STP - indikace zapojení pinů
1 500,00
Kleště STANDARD pro konektory RJ45 - 8p8c
Kleště STANDARD pro konektory RJ45 - 8p8c
182,00
Konektor RJ10 (4p4c), 3µm, licna - 100 ks
Konektor RJ10 (4p4c), 3µm, licna - 100 ks Balení: 100 ks Technické informace Konektor: RJ10 Piny: 4p4c Zlacení: 3 µm
91,00
Konektor RJ11 (6p4c), 3µm, licna - 100 ks
standardní telefonní konektor6 pinů / 4 zapojené piny
104,00
Konektor STP RJ45 (8p8c), Cat5E, 50µm, licna - 100 ks
Stíněný datový konektor pro strukturovanou kabeláž - typ vodiče licna FTP, STPCat.5 do 100MHz - do přenosové rychlosti 100Mbps
494,00
Konektor STP RJ45 (8p8c), Cat6, 50µm, skládaný, drát - 100 ks
Stíněný datový konektor pro strukturovanou kabeláž - typ vodiče licna FTP, STPCat.5 do 100MHz - do přenosové rychlosti 100Mbps
800,00
Konektor UTP RJ45 (8p8c), Cat5E, 30µm, drát - 100 ks
Datový konektor pro strukturovanou kabelážCat.5e Konektor UTP RJ45-8p8c,Cat5e, 30µm Au, drát, 100ks
156,00
Konektor UTP RJ45 (8p8c), Cat5E, 30µm, licna - 100 ks
Konektor UTP RJ45 (8p8c), Cat5E, 30µm, licna - 100 ks Balení: 100 ks Technické informace Konektor: RJ45 Kategorie: Cat5E Piny: 8p8c Provedení: licna Stínění: NE Zlacení: 30 µm
143,00
Konektor UTP RJ45 (8p8c), Cat5E, 50µm, licna - 100 ks
datový konektor pro strukturovanou kabeláž - typ vodiče licna (lanko)Cat.5e do 100MHz - do přenosové rychlosti 100Mbps
234,00
Konektor UTP RJ45 (8p8c), Cat6, 50µm, skládaný, licna - 100 ks
Konektor UTP RJ45 (8p8c), Cat6, 50µm, skládaný, licna - 100 ks Balení: 100 ks Technické informace Konektor: RJ45 Kategorie: Cat6 Piny: 8p8c Provedení: licna Stínění: NE Zlacení: 50 µm
600,00
Kotva pro samonosné kabely DROP FTTx G.657A 2-6 mm
Kotva pro kabely FTTx G.657A, průměru 2-6 mm - pro instalaci samonosných DROP kabelů do průměru 6mm - velký poloměr ohybu - 3 cm - samonosné kabely průměru 2-6 mm - zátěž 1800N
70,00
Lahvička na Isopropylalkohol s aplikátorem
Lahvička na Isopropylalkohol s aplikátorem aplikace zatlačením na hrdlo, otočením se zamyká
199,00
LAN Cable Tester TL828 s LCD
Network Cable Tester TL-828-A Charakteristické vlastnosti:- Kontrola správného zapojení kabelu, zkraty, špatné zapojení- Lokalizace chyb- Kontrola chyb kabelu na kabelech typu 5e, 6 a telefonních linkách (RJ45)- Jednoduché ovládání- LCD diplej- po 10 minutách nečinnosti se tester automaticky vypíná- Baterie 4 x AAA baterie (součást balení)Kabelový tester TL-828-A umožňuje:- zobrazení diagramu vodiče v kabelu- měření d..
2 990,00
LAN Cable Tester TLCD76 s LCD, měření STP, PSTN, Coax, USB, délka vedení + sonda
Typ měřených kabelů: - UTP/STP typicky CAT5, CAT5E, CAT6 - koaxiální kabely - USB propojovací kabely - telefonní a jiné jedno-párové kabely Druhy měření: - Měření délky vodičů, odrazová metoda - Test na rozpojení / zkrat s identifikací umístěná závady - Schéma zapojení vodičů v kabelu – jen pro porty RJ45 s loobackem - Vyhledávání kabelových vedení pomocí sondy - Identifikace kabelu Přesnost délkové..
2 574,00
LAN Cable Tester TLCD77 s LCD, měření STP, PSTN, Coax, délka vedení + sonda
Typ měřených kabelů: - UTP/STP typicky CAT5, CAT5E, CAT6 - koaxiální kabely - USB propojovací kabely - telefonní a jiné jedno-párové kabely Druhy měření: - Měření délky vodičů, odrazová metoda - Test na rozpojení / zkrat s identifikací umístěná závady - Schéma zapojení vodičů v kabelu – jen pro porty RJ45 s loobackem - Vyhledávání kabelových vedení pomocí sondy - Identifikace kabelu Přesnost délkové..
3 224,00
LAN Cable Tester TLCD80 s LCD, měření STP, PSTN, Coax, PoE, PING, délka vedení + sonda
Typ měřených kabelů: - UTP/STP typicky CAT5, CAT5E, CAT6 - Koaxiální kabely - USB propojovací kabely - Telefonní a jiné jedno-párové kabely Druhy měření: - Měření délky vodičů, odrazová metoda - Test na rozpojení / zkrat s identifikací umístěná závady - Schéma zapojení vodičů v kabelu – jen pro porty RJ45 s loobackem - Vyhledávání kabelových vedení pomocí sondy - Identifikace kabelu - Ping (ICMP) na zvo..
4 117,00
LAN Cable Tester TLCD88 s LCD, měření STP, PSTN, Coax, PoE, PING, délka vedení + sonda + 8x terminátor
Typ měřených kabelů: - UTP/STP typicky CAT5, CAT5E, CAT6 - Koaxiální kabely - USB propojovací kabely - Telefonní a jiné jedno-párové kabely Druhy měření: - Měření délky vodičů, odrazová metoda - Test na rozpojení / zkrat s identifikací umístěná závady - Schéma zapojení vodičů v kabelu – jen pro porty RJ45 s loobackem - Vyhledávání kabelových vedení pomocí sondy - Identifikace kabelu - Ping (ICMP) na zvo..
4 927,00
Nůžky HT-C151 na kevlarová/aramidová vlákna, pro samonosné optické kabely
Nůžky HT-C151 na kevlarová/aramidová vlákna, pro samonosné optické kabely. Uhlíková ocel, zoubkované břity Nůžky speciálně ostřené na kevlar (aramid), tzn. ochranu optického vlákna proti tahu.
400,00
Narážeč s nožem pro blok 110, modrý
Narážecí nástroj, který slouží k terminaci UTP/FTP kabelu do svorkovnic typu 110 - Regulace síly nárazu - 2 polohy - Nástroj je vybaven nožem pro svorkovnice typu 110 - Nůž na krone svorkovnice je jako volitelné příslušenství pod kódem 1010008
273,00
Narážeč s nožem pro krone LSA, bílý
Nástroj slouží k terminaci - zařezání telefonních/datových drátů do zářezových bloků Krone
168,00
OEM pro Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 1m
OEM Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 1 m - SFF-8436/IEEE 802.3ae - pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; UCS 6140, C2960X Technické specifikace: Popis zařízení OEM Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - twinaxiální kabel - 1 m Typ zařízení Twinaxiální kabel - SFF-8436/ IEEE 802.3ae Délka 1m Navrženo pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48..
800,00
Ochrana pro konektor RJ45, non-snag-proof - bílá, 100ks
Ochrana pro konektor RJ45, non-snag-proof - bílá, 100ks Snižuje namáhání kabelu v ohybu, chrání kabel před poškození a před usazováním prachu. Vnitřní průměr: 5,7 mm
100,00
Ochrana svaru, zatavovací 45mm, 2, 4/1, 4mm, vyztužení drátem 1mm - 100 ks
Ochrana svaru, zatavovací 45mm, 2,4/1,4mm, vyztužení drátem 1mm - baleno po 100 ks Samosmršťovací teplem, délka 45mm, určená k ochraně svarku po svaření. Vyztužená ocelovým drátem, zamezuje ohybu. Vnitřní průměr před zatavením 1,4mm. Kruhový. Vnější rozměr po zatavení 2,4mm. Teplota pro zatavení: nejméně 110 st. C Doba zatavení: max. 60s Normy: UL224, MIL-I-23053, GR-1380-CORE, RoHS Barva: průhledná
300,00
Ochrana svaru, zatavovací 61mm, 2, 4/1, 2mm, vyztužení drátem 1mm - 100ks
Ochrana svaru, zatavovací 61mm, 2,4/1,2mm, vyztužení drátem 1mm - baleno po 100 ks Samosmršťovací teplem, délka 61mm, určená k ochraně svarku po svaření. Vyztužená ocelovým drátem, zamezuje ohybu. Vnitřní průměr před zatavením 1,2mm, vnější rozměr po zatavení 2,4mm. Teplota pro zatavení: nejméně 110 st. C Doba zatavení: max. 60s Normy: UL224, MIL-I-23053, GR-1380-CORE, RoHS Barva: průhledná Doporučujeme kazet..
400,00
Optický kabel DROP FTTx, univerzál. 12x 9/125, singlemode, G.657A, balení 1km cívka, LSOH, černá
Novinka : Optický kabel 12x 9/125 DROP FTTH - černý Optický singlemódový 12 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx., cívka 1000 m. Použitá vlákna G.657A jsou kompatibilní s běžnými low-waterpark vlákny G.652D a umožňují poloměr ohybu až 2,4 cm, což umožňuje s kabelem pracovat jako s běžným UTP kabelem. Kabel je dodáván na cívce. Prodej pouze po celém balení 1000m. Kabel umož..
14 990,00
Optický kabel DROP FTTx, univerzál. 4x 9/125, singlemode, G.657A, balení 1km cívka, LSOH, černý
Nejprodávanější optický kabel 4x 9/125 DROP FTTx - černý Optický singlemódový 4- vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx. cívka 1000 m. Použitá vlákna G.657A jsou kompatibilní s běžnými low-waterpark vlákny G.652D a umožňují poloměr ohybu až 2,4 cm, což umožňuje s kabelem pracovat jako s běžným UTP kabelem. Kabel je dodáván na cívce. Prodej pouze po celém balení 1000m. Kab..
9 990,00
Optický kabel DROP FTTx, univerzál. 8x 9/125, singlemode, G.657A, balení 1km cívka, LSOH, černý
Novinka : Optický kabel 8x 9/125 DROP FTTx - černý Optický singlemódový 8 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx. BOX 1000 m. Použitá vlákna G.657A jsou kompatibilní s běžnými low-waterpark vlákny G.652D a umožňují poloměr ohybu až 2,4 cm, což umožňuje s kabelem pracovat jako s běžným UTP kabelem. Kabel je dodáván na cívce. Prodej pouze po celém balení 1000m. Kabel umožňuje..
11 990,00
Patch kabel Cat5E, FTP - 20m, šedý
- stíněný kabel, stíněné konektory RJ45 - šedá barva - délka 20 m
164,00
Patch kabel Cat5E, UTP - 15m, zelený
Patch kabel UTP, Cat.5e, 15m, zelený - balený v sáčku
59,00
Patch kabel Cat5E, UTP - 50m, šedý
Patch kabel délka 50m
273,00
Patch kabel Cat6, UTP - 10m, šedý
Patch kabel Cat6, UTP - 10m, šedý Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gbit/s Technické informace Kategorie: Cat6 Stínění: UTP Délka: 10 m Barva: šedý
85,00
Patch kabel Cat6A, S-FTP - 10m, šedý
Patch kabel Cat6A, S-FTP - 10m , šedý, lanko, stíněný. Vnější průměr 6mm
144,00
Patch kabel Cat6A, S-FTP - 3m, šedý
Patch kabel Cat6A, SFTP - 3m, šedý Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gbit/s Technické informace Kategorie: Cat6A Stínění: SFTP Délka: 3 m Barva: šedá
77,00
Patch kabel Cat6A, S-FTP - 5m, šedý
Patch kabel Cat6A, SFTP - 5m, šedý Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gbit/s Technické informace Kategorie: Cat6A Stínění: SFTP Délka: 5 m Barva: šedá
116,00
Patch kabel LYNX Cat5E, FTP - 10m, šedý
Patch kabel LYNX Cat5E, FTP - 10m, šedý Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s Technické informace Kategorie: Cat5E Stínění: FTP Délka: 10 m Barva: šedý
69,00
Patch kabel LYNX Cat5E, FTP - 15m, šedý
- stíněný kabel, stíněné konektory RJ45 - šedá barva - délka 15 m
157,00
Patch kabel LYNX Cat5E, UTP - 0, 25m, šedý - balení 10 ks
4-párový UTP propojovací kabel kategorie 5E, délka 25 cm, šedý, balení po 10 kusech Délka včetně konektorů 25 cm, barva šedá Litá ochrana konektorů zajistí dlouhou životnost Kabel splňuje normy EIA/TIA568A pro kategorii 5E Ideální pro vysokorychlostní protokoly včetně Gigabitového Ethernetu
100,00
Patch kabel LYNX Cat5E, UTP - 0, 5m, šedý - balení 10 ks
Balení 10ti PACK - patch kabel UTP Cat5E, 0,5m, šedý 4-párový UTP propojovací kabel kategorie 5ELitá ochrana konektorů zajistí dlouhou životnostKabel splňuje normy EIA/TIA568A pro kategorii 5EIdeální pro vysokorychlostní protokoly včetněGigabitového Ethernetu
110,00
Patch kabel LYNX Cat5E, UTP - 1m, šedý - balení 10 ks
10pack Patch kabel UTP Cat5E, délka 1m, šedý 4-párový UTP propojovací kabel kategorie 5ELitá ochrana konektorů zajistí dlouhou životnostKabel splňuje normy EIA/TIA568A pro kategorii 5EIdeální pro vysokorychlostní protokoly včetněGigabitového Ethernetu
120,00
Patch kabel LYNX Cat5E, UTP - 20m, šedý
popis Strukturovaná LAN kabeláž. specifikace Provedení:nestíněné Cat5E Délka:20 m Barva:šedá
98,00
Patch kabel LYNX Cat5E, UTP - 2m, šedý - balení 10 ks
10ti pack balení - UTP Cat5E patch kabel 2m, šedý 4-párový UTP propojovací kabel kategorie 5ELitá ochrana konektorů zajistí dlouhou životnostKabel splňuje normy EIA/TIA568A pro kategorii 5EIdeální pro vysokorychlostní protokoly včetněGigabitového Ethernetu
160,00
Patch kabel LYNX Cat5E, UTP - 3m, šedý - balení 10 ks
10ti pack - UTP patch kabel Cat5E 3m, šedý 4-párový UTP propojovací kabel kategorie 5ELitá ochrana konektorů zajistí dlouhou životnostKabel splňuje normy EIA/TIA568A pro kategorii 5EIdeální pro vysokorychlostní protokoly včetněGigabitového Ethernetu
210,00
Patch kabel LYNX Cat5E, UTP - 40m, šedý
Patch kabel LYNX Cat5E, UTP - 40m, šedý Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s Technické informace Kategorie: Cat5E Stínění: UTP Délka: 40 m Barva: šedý
230,00
Patch kabel LYNX Cat5E, UTP - 5m, šedý - balení 10 ks
4-párový UTP propojovací kabel kategorie 5ELitá ochrana konektorů zajistí dlouhou životnostKabel splňuje normy EIA/TIA568A pro kategorii 5EIdeální pro vysokorychlostní protokoly včetněGigabitového Ethernetu
320,00
Patch kabel LYNX Cat6, FTP - 10m, šedý
Patch kabel LYNX Cat6, FTP - 10m, šedý Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gbit/s Technické informace Kategorie: Cat6 Stínění: FTP Délka: 10 m Barva: šedý
165,00
Patch kabel LYNX Cat6, FTP - 5m, šedý
Patch kabel Cat6, FTP - 5m , šedý
78,00
Patch kabel LYNX Cat6, FTP - 7m, šedý
Patch kabel LYNX Cat6, FTP - 7m, šedý Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gbit/s Technické informace Kategorie: Cat6 Stínění: FTP Délka: 7 m Barva: šedý
70,00
Patch kabel LYNX Cat6, UTP - 15m, šedý
- 4x2 AWG 24/7, 100 Ohm - zapojení 1:1 - EIA/TIA 568B certifikace - délka 15 m, šedá barva
140,00
Patch kabel LYNX Cat6, UTP - 20m, šedý
- 4x2 AWG 24/7, 100 Ohm - zapojení 1:1 - EIA/TIA 568B certifikace - délka 20 m, šedá barva
240,00
Patch kabel LYNX Cat6, UTP - 7m, šedý
Patch kabel LYNX Cat6, UTP - 7m, šedý Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gbit/s Technické informace Kategorie: Cat6 Stínění: UTP Délka: 7 m Barva: šedý
62,00
Pigtail SM 9/125, OS2, konektor LC, LS0H, 1m - sada 12 ks
Patch kabel LYNX Cat6, UTP - 7m, šedý Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gbit/s Technické informace Kategorie: Cat6 Stínění: UTP Délka: 7 m Barva: šedý
341,00
Pigtail SM 9/125, OS2, konektor SC, LS0H, 1m - sada 12 ks
Patch kabel LYNX Cat6, UTP - 7m, šedý Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gbit/s Technické informace Kategorie: Cat6 Stínění: UTP Délka: 7 m Barva: šedý
346,00
Profi stripovač pro UTP/FTP kabely
Stripovač je určen pro UTP/FTP/STP kabely a jiné mnohovodičové kabelyRegulace průměru od 3,2mm - 9mm
125,00
Rozčtyřka RJ45, 1x8p8c/4x8p2c - telefonní
Rozdvojka RJ45- 4x TEL slouží k přenosu až 4 telefoních linek po jednom UTP/FTP kabelu nutné používat v páru (jedna rozdvojka se připojí do zásuvky a druhá do patch panelu)
69,00
Síťový kabel, FTP, drát, 4pár, Cat 5e, PE venkovní dvouplášť, ocelové nosné lanko, Fca, balení 500m
Síťový kabel XtendLan FTP Cat5e 500m Síťový kabel, FTP, drát, 4pár, Cat 5e, PE venkovní dvouplášť, ocelové nosné lanko, Fca, balení 500m Kabel FTP-drát 4pár, s nosným ocelovým lankem, Cat 5E, balení 500m na dřevěné cívce, venkovní, černý. Dvouplášťová izolace - vnitřní PVC, vnější PE. Kabel je vhodný pro venkovní instalace a zároveň má velmi dobrou ohebnost jako kabel s PVC. Cena za 1 m. Kabel pro reali..
3 078,00
Sada nářadí (kleště RJ10, RJ11, RJ12, RJ45 bez ráčny, boxer, stripovač, konektory, tester) v textilním pouzdře
Sada nářadí v textilním pouzdru pro instalaci strukturované kabeláže Sada obsahuje: - krimpovací kleště 4P/6P/8P bez ráčny - Dvoubřitý UTP/STP stripovač (odizolovávač) - Základní diodový tester kabeláže UTP/STPl - narážecí boxer s nožem na bloky 110 + 2 ostří
850,00
Stripovací nástroj UTP, RG59/6, RG11/7
Univerzální stripovací nástroj pro síťové, telefonní a koaxiální kabely UTP/STP/FTP, telefonní kabely, ploché kabely, RG59/6, RG11/7
196,00
Telefonní patch panel LYNX 50port, 8p4c, výška 1U
19" kompletně vybavený telefonní propojovací panel s vyvazovací lištou- výška 1U (4,5cm),typ svorkovnice: Krone
799,00
UTP kabel LYNX, Cat5E, drát, LS0H, šedý, 305m
LYNX 4-párový nestíněný UTP kabel kategorie 5E, LS0H plášt - low halogen zero smoke Ideální pro vysokorychlostní protokoly včetně Gigabitového Ethernetu Standardy: EIA/TIA568-B.2 pro kategorii 5E, EN 50173-1, EN 50288-3-1 Vodič:měděný drát 0,51mm 24AWG, NVP: 68% Izolace vodiče/tloušťka/průměr: polyethylen / 0,201mm / 0,91mm Plášť: LS0H, šedá barva, značená metráž Průměr kabelu- LSZH pláště: 5,2mm Balení - ka..
1 640,00
UTP kabel LYNX, Cat5E, drát, PVC, šedý, 305m
LYNX 4-párový nestíněný UTP kabel kategorie 5E Ideální pro vysokorychlostní protokoly včetně Gigabitového Ethernetu Standardy: EIA/TIA568-B.2 pro kategorii 5E, EN 50173-1, EN 50288-3-1 Vodič:měděný drát 0,51mm 24AWG, NVP: 68% Izolace vodiče/tloušťka/průměr: polyethylen / 0,201mm / 0,91mm Plášť: PVC, šedá barva, značená metráž Průměr kabelu- PVC pláště: 5,2mm Balení - kartonový box 305m
1 490,00
UTP kabel LYNX, Cat5E, drát, venkovní PE, černý, 305m
LYNX UTP Cat5E kabel drát - venkovní provedení s PE pláštěm Materiál vodiče: měď 24 AWG Materiál pláště: LDPE, tloušťka 0,5 mm Průměr kabelu: 5,1mm Barva:černá Certifikace ETL/3P dle ANSI/TIA/EIA-568-B.2 - pro kategorii 5E Ideální pro vysokorychlostní protokoly včetně Gigabitového Ethernetu Provozní teplota -20°C až 70°C Balení - Kartonový box 305m
1 699,00
UTP kabel LYNX, Cat5E, licna, PVC, šedá, 305m
Kabel LYNX kategorie 5E - licna (lanko) vhodné pro aplikace: 10/100/1000Base-T, Voice, T1, ISDN vodiče: měděné lanko 24AWG počet vodičů 4x2páry balení : box 305m plášť: PVC - šedá barva vyhovuje standardu certifikace UL/3P ANSI(TIA/EIA-568-B.2,CELENEC EN 50173
1 599,00
UTP kabel LYNX, Cat5E, licna, PVC, červená, 305m
Kabel LYNX kategorie 5E - licna (lanko) vhodné pro aplikace: 10/100/1000Base-T, Voice, T1, ISDN vodiče: měděné lanko 24AWG počet vodičů 4x2páry balení : box 305m plášť: PVC - červená barva vyhovuje standardu certifikace UL/3P ANSI(TIA/EIA-568-B.2,CELENEC EN 50173
1 790,00
UTP kabel LYNX, Cat5E, licna, PVC, modrá, 305m
Kabel LYNX kategorie 5E - licna (lanko) vhodné pro aplikace: 10/100/1000Base-T, Voice, T1, ISDN vodiče: měděné lanko 24AWG počet vodičů 4x2páry balení : box 305m plášť: PVC - modrá barva vyhovuje standardu certifikace UL/3P ANSI(TIA/EIA-568-B.2,CELENEC EN 50173
1 790,00
UTP kabel LYNX, Cat6, drát, LS0H, šedý, 305m
LYNX UTP kabel kategorie 6- Testováno do frekvence 250 MHz- Ideální pro vysokorychlostní aplikace- Tloušťka vodičů: 23 AWG,vodiče z mědi- NVP: 69%- Plášť : LS0H - low halogen zero smoke- Balení: 305m box- Splňuje s rezervou parametry dle standardu Cat6
2 150,00
UTP kabel LYNX, Cat6, drát, PVC, šedý, 305m
LYNX UTP kabel kategorie 6- Testováno do frekvence 250 MHz- Ideální pro vysokorychlostní aplikace- Tloušťka vodičů: 23 AWG,vodiče z mědi- NVP: 69%- Plášť : PVC- Balení: 305m box- Splňuje s rezervou parametry dle standardu Cat6
2 199,00
Vertikál.patch panel LYNX 12port Cat6, UTP, černý
Novinka - Nástěnný propojovací panel Cat6- montáž na zeď bez použití datového rozvaděče- součástí je plast. držák, který se našroubuje na zeď- panel se po připojení kabelů nacvakne na držák- duální zářezové bloky 110/krone- barva černá
124,00
Zásuvka Profi STP 2x RJ45 Cat5E, krone, na omítku
Zásuvka je vybavena zářezovými svorkovnicemi typu krone.K terminaci vodičů je nutné použít nástroj pro krone svorkovnice.
114,00
Zásuvka Profi UTP 2x RJ45 Cat5E, krone, na omítku
Zásuvka je vybavena zářezovými svorkovnicemi typu krone. krone svorkovnice - k terminaci vodičů je nutné použít nástroj pro krone svorkovnice jedná se o kompletní zásuvku,není potřeba nic dokupovat zvlášť barva bílá
78,00
Zásuvka STP 2x RJ45 Cat5E, blok 110, na omítku
Zásuvka STP 2x RJ45 Cat5E, blok 110 na omítku Technické informace Konektor: 2x RJ45 Kategorie: Cat5E Stínění: ANO Provedení: na omítku Typ narážení: blok 110
59,00
Zásuvka STP 2x RJ45 Cat5E, duální svorkovnice, pod omítku
Zásuvka STP 2x RJ45 Cat5E, duální svorkovnice, pod omítku Technické informace Konektor: 2x RJ45 Kategorie: Cat5E Stínění: ANO Provedení: pod omítku Typ narážení: duální svorkovnice (blok 110 / krone)
104,00
Zásuvka UTP 2x RJ45 Cat5E, duální svorkovnice, pod omítku
Zásuvka je vybavena zářezovými svorkovnicemi typu krone.K terminaci vodičů je nutné použít nástroj pro krone svorkovnice.Tento typ zásuvek NENÍ kompatibilní s některými druhy instalačních krabic KU68 do sádrokartonu.
85,00
tel: +420 606 622 826 email: obchod@eo.cz © EO 2004-2008


Výrobci: +4 1stCool 3D systems 3Doodler 4smarts A-Data A4Tech ABBYY Acer Acronis Active ADE Adidas Adobe AEE AEG AfterShokz Ahead Nero AJAX AKASA Aligator Amazon AMD Amica Amiko Anker AOC APC Apple Aputure Archos Arctic Cooling Ardes Arielli Armor ASRock Asteks Asus Atlantic AudioCodes AudioSonic AVACOM Avast! Aveli AVerMedia AVG AVT Axago B+W Balance Meteo Barco Beats Beenode BEKO Belden BenQ BEOPLAY Bess Bethesda Bigben Birch Bissell Bixolon Samsung Black Decker Black Eye Blackberry BML Bosch Brandt Braun Brother C-Tech CAMLINK Candy Canon Case Logic Casio CATA Caterpillar CELLFISH Cherry Chieftec CipherLab Cisco Citizen Clarion Clatronic Clean IT Club 3D Club3D Concept Connect IT Conrad CoolerMaster Corel Corsair Creative Labs Crono Crown CS Solingen CTM CUBOT Cyber Power Systems CYKLOS D-Link Dahua DataLogic DCLEAN Dell DeLonghi DeTeWe DeWalt Dicota DJI Doerr DOOGEE Doro Dr Mayer Dyson Easy Cover Eaton EBA eBeam Ecovacs Ednet EET CUBE Einhell EIZO Electrolux Electronic Arts Elica Elo ELPUMPS Eltrinex EMOS Empire EPLine Epson EQUES Eschenbach Eurocase Eurom Eurosupplies Everki Evolveo EWA Extol Craft Extol Industrial Extol Premium Faber Facom Fagor Fanvil Farelek FEC Fein Fellowes Festool Feuerdesign Feyiu tech Fiamm Fiber Mount Finlux FireAngel First FiskalPRO Fiskars Forever Fortron Fractal Design Franke Fuji Fujitsu FUKAWA Gardena Garmin Garni technology GBC Gembird Genius Gigabyte Gigaset Globo GMP GoodRAM Google Gorenje Graef Grandstream Greenworks GTM GUDE Guzzanti Hama Hannspree Hasbro Hähnel Hewlett - Packard Hikvision Honeywell Honor Hoover Hotpoint HSM Huawei Hubsan i-Stay i-tec IBM Ideal iGET Immax In Win Indesit Intel Intellinet Intex Intimus iRobot iSaw JABRA Jaeger Jansen Display JCB Jirous JUKA Kaspersky Lab KATUN Kärcher Kela Kidde Kingston Klein Tools Kodak Konftel Konica-Minolta KONIG Koss Krups Krusell Kuando KW-Trio Kyocera La Crosse Technology Lamax Leatherman Ledlenser LEDVANCE lee Filters Legamaster Lego Lena Lenovo Lexar Lexi-NET Lexmark LG Libox Limo Bar Logitech Luvianta LYNX LYNX CS Madman MAGG Magnetoplan Makita Manhattan Marimex Marley MasterLock MaxLink MediaTech Meizu Mercury Metrologic MEVA MicroConnect Microsoft Midea MikroTik Milwaukee Mimosa MiniBatt Mio Mitel Mobiola MORA Morphy Richards Motorola MSI MTD Nacon NEC Nedis NEOLUX Nepřiřazeno NetGear NETIO products Netis Neuveden Next Level Racing Nikon Nillkin Nintendo Nobo Noctua NoName NuForce NZXT Oculus OEM Oki Olympia Olympus Omega One For All Opticon Optima Optoma Oral-B ORAVA Oregon Scientific Osprey OSRAM OZOBOT Palram Panasonic Parrot PARTNER Tech PATONA Peach Pelitt Philips Pioneer Planet Plantronics Platinum Tools PLUS PocketBook Polar Polaroid Polycom PowerCube PremiumCord Pretec PROFESSOR Proskit PROXI Puro QNAP QUAD LOCK Quorion RAPID Rapoo Rayfilm Razer Rebell RedPoint Reflecta Remax Remington RENZ Repotec Retlux Rexel RF elements RhinoTech Ricoh Riwall Roccat RockStar Rommelsbacher ROMOSS Rowenta RugGear Russell Hobbs Ryobi SAFE Safeprint Safescan Samsonite Samsung Sandberg SanDisk Scarlett Scheppach Scosche ScoutGuard Screenshield Seagate Seasonic Seiko Instruments SENCOR Sennheiser Severin Sharp Sigma SIGMA SPORT SilentiumPC Silky Siltex Skross Skylink Skyworth Smit Visual Snaige Snom Snuggly Rascals Solarix Sold Out Solight Sony Speedlink Sphero Spire Stanley Star Starblitz Steba Stoneline STRONG Sunmi Suunto Swisstone Symantec Symbol Synology T3 Innovation TEAMGROUP Techbite Technisat Technoline Tefal Tenda TESLA Tesy Thule TipTrade TOMTOM TONA TOPCOM Toshiba Toyota Tracer Transcend Tristar Triton TrueCam TrueLife Trust TSC Ubiquiti Ubisoft Ugears UleFone UMAX Under Armour Uniview Urban Revolt VALUELINE Vanguard Veeam Vega Ventus Verbatim Veria Viewlux VIGAN Viking Vikintek Virtuos Vivotek VMWare VOV VTech Wacom Weber WEDO Western Digital Whirlpool Wincor Nixdorf Wintec WiZ Xerox Xerox XRC Xiaomi XtendLan XYZ Yamaha Yealink YI Technology Zalman Zanussi Zapf Zebex Zebra ZyXEL

Všichni výrobci